2015-12-06

2 lata bloga + niespodzianka!

Dokładnie 2 lata temu - 6 grudnia 2013 roku - zadebiutował w Internecie pierwszy blog w języku polskim w całości poświęcony autografom od sportowców zimowych - tematyce szerszej niż wyłącznie skoczkowie narciarscy, zaś węższej niż "autografy jak leci" - czyli od każdej osoby o której od czasu słyszy się w telewizji czy innych środkach masowego przekazu. W przeciągu 730 dni przedstawiłem setki autografów od skoczków, biegaczy, dwuboistów, snowboardzistów, biathlonistów, narciarzy dowolnych i panczenistów. Przeprowadziłem dziesiątki wymian, z których każda zakończyła się sukcesem. Blog zanotował liczbę wyświetleń w wysokości ponad 49 tysięcy - daje to ponad 67 odsłon każdego dnia. Wszystkim czytelnikom z tego miejsca chciałbym bardzo serdecznie podziękować za każdą wizytę, komentarz, mail czy propozycję wymiany.
Tytułową niespodzianką jest powołanie do życia drugiego bloga poświęconego autografom - Autografy 105. Na tej stronie będę publikował wszystkie pozostałe moje autografy, które nie są od sportowców zimowych - moja kolekcja nieco się rozszerzyła, zaś nie chcę wrzucać tutaj notek niezwiązanych z tematyką. Jak dotąd pojawiło się 5 specjalnych notek z literą "S" na początku - wszystkie one zostaną przeniesione na strony Autografy 105, zaś seria specjalnych notek zostanie definitywnie zakończona.
Oczywiście, Autografy Sportowców Zimowych będą nadal działać, zwłaszcza w sezonie zimowym będę kładł nacisk na częste dodawanie nowych autografów, zwłaszcza że mam zapas niepokazanych podpisów wystarczających na 3 miesiące prezentowania ich na stronie, przy zachowaniu cyklu jeden wpis na 3 dni.
Tymczasem serdecznie zapraszam na Autografy 105 - dziś krótki powitalny wpis, zaś od przyszłego tygodnia zagoszczą na nim na dobre autografy. Proszę o dodawanie go do list czytelniczych oraz do polecanych linków - ja oczywiście gwarantuję rewanż po uprzedniej informacji.

8 komentarzy:

 1. Serdecznie gratulujemy tylu lat istnienia bloga. Twoje notki i przedstawiane autografy są bardzo ciekawe i cieszymy się, że dzielisz się nimi z nami. :)
  Nowe blog? Doskonały pomysł. :)
  Życzymy kolejnych lat publikacji! ;*

  http://siwat-agrafek.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję serdecznie dotychczasowych i przyszłych zdobyczy ;) dodaję drugi blog do listy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulację!
  Zapraszamy na autograf od Mikołajkowego Tomasza Karolaka :D.
  http://autografypatrykaikingi.blogspot.com/2015/12/tomasz-karolak-osobiscie.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję i życze kolejnych lat działalności oraz kolejnych sukcesów autografowych :D oczywiscie nowy blog dodany do ulubionych :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna sprawa, gratuluje sukcesów związanych z autografami :)

  OdpowiedzUsuń

W komentarzu pozostaw coś więcej niż tylko gratulacje i linka do swojej strony.