2015-11-18

139. Lindsey Van

Dziś autograf z numerem sto trzydziestym dziewiątym - a jako, że ta liczba jest dla mnie szczególna, to i autograf przedstawiony w tym poście będzie absolutnie wyjątkowy.
Przedstawiam podpis amerykańskiej skoczkini narciarskiej, Lindsey Van. Jest to zawodniczka, która bez wątpienia wpisała się do historii kobiecych skoków narciarskich złotymi zgłoskami. W 2009 roku, kiedy to skoki pań debiutowały na Mistrzostwach Świata w Narciarstwie Klasycznym to właśnie ona zdobyła złoty medal i została pierwszą w historii Mistrzynią Świata w skokach narciarskich. W pierwszym sezonie 2011/2012 zajęła 5. miejsce, sezon później trzy oczka niżej. Ostatni sezon, w którym brała udział nie zakończył się dla niej najlepiej, uplasowała się na 34. miejscu. Na podium zawodów PŚ stała dwukrotnie, raz była druga i raz trzecia.

Od Lindsey wielokrotnie próbowałem zdobyć autograf, kilkukrotnie wysyłałem prośby do USA, jednak z mizernym skutkiem. Nie liczę pieniędzy, ile wydałem na zdjęcia, kupony, znaczki ;)  Wreszcie udało mi się do zdobyć w drodze wymiany. Wygląda on tak:A tutaj jeszcze mały bonus: zbiorcze zdjęcie autografów wszystkich Mistrzyń Świata w skokach narciarskich. Przypomnę: w 2009 roku tytuł ten zdobyła Lindsey Van, w 2011 - Daniela Iraschko, w 2013 - Sarah Hendrickson i w tym roku - Carina Vogt. Moim skromnym zdaniem - wszystkie autografy prezentują się wyśmienicie.11 komentarzy:

W komentarzu pozostaw coś więcej niż tylko gratulacje i linka do swojej strony.