2015-11-25

Fischer Sports

Tym razem nie będzie autografów - opiszę jednak to, co otrzymałem od Fischer Sports, firmy produkującej sprzęt narciarski. Od razu zaznaczam, że tę przesyłkę otrzymałem dość dawno, mianowicie w lipcu 2014 roku. W środku znajdowało się 6 autografów oraz 7 niepodpisanych kartek. Wielka szkoda, że zostały one niepodpisane, gdyż widnieją na nich utytułowani sportowcy, których autografy warto mieć w swojej kolekcji. Co ciekawe, wszystkie 13 kartek są tylko i wyłącznie od kombinatorów norweskich.
Z tego, co widziałem na innych blogach jestem raczej w czepku urodzony - Fischer odpowiada na niewiele próśb (w tym i na moją, drugą - wysłałem ją ok. rok temu). 6 autografów, które od nich otrzymałem, już opublikowałem na blogu. To autografy: Bernharda Grubera, Miroslava Dvořáka, Mikko Koksliena, Håvarda Klemetsena, Björna Kircheisena i Erica Frenzela. Na niepodpisanych kartkach widnieją kolejno sportowcy: Lukas Runggaldier, Janne Ryynänen, Felix Gottwald, Jan Schmid, Fabian Rießle, Johannes Rydzek i Eric Frenzel. Poniżej zdjęcia:

Gdyby ktoś reflektował na niepodpisane kartki, szczegóły znajdzie w zakładce "Niepodpisane kartki" - przelicznik wymiany jest raczej korzystny dla wymieniającego. Jeśli ktoś chce pisać do Fischera, to musi uzbroić się w anielską cierpliwość. Adres jest banalny do znalezienia, więc bardzo proszę nie pisać do mnie w tej sprawie.

Kolejny wpis na blogu będzie również poświęcony przesyłce od producenta sprzętu narciarskiego.

5 komentarzy:

W komentarzu pozostaw coś więcej niż tylko gratulacje i linka do swojej strony.