2015-11-21

140. Michael Hayböck

Tak, to jest ten dzień - dziś (mam taką nadzieję) rozpoczyna się sezon 2015/2016 w skokach narciarskich! Nadzieje ogromne, forma całkiem niezła, więc kibicom nie pozostaje nic innego jak tylko zasiąść przed telewizorem i śledzić zmagania najlepszych skoczków świata.
To będzie już mój szesnasty sezon ze skokami narciarskimi - zawody śledzę od sezonu 2000/2001. To mnóstwo czasu, jednak pomimo upływu tylu lat nadal mnie skoki bawią, nadal są moją pasją, która nie słabnie, wręcz przeciwnie - od blisko 3 lat kolekcjonuję autografy, czego dowód daję na niniejszej stronie. Pytanie do Czytelników - kiedy zaczęła się Wasza przygoda ze skokami narciarskimi (lub innymi sportami zimowymi)?

A teraz do rzeczy - oto podpis Michaela Hayböcka, austriackiego skoczka narciarskiego, piątego zawodnika sezonu 2014/2015. W ostatnim sezonie odniósł swoje pierwsze (i jak dotąd jedyne) pucharowe zwycięstwo, ma na koncie również jedno drugie i 5 trzecich miejsc. W ostatnich latach forma Austriaka wyraźnie rośnie, toteż może zamieszać w czołówce sezonu, który dzisiaj powinien się rozpocząć. Jego forma była bardzo równa, w większości konkursów klasyfikowany był w pierwszej dziesiątce. Na MŚ w Falun zdobył srebrny medal w drużynie, identycznie było na Igrzyskach Olimpijskich w Soczi. Podpis wygląda tak:

11 komentarzy:

 1. Gratuluje :)
  http://skokinarciarskie98.blogspot.com/2015/11/10-krzysztof-biegun.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje! ;)

  http://siwat-agrafek.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje :)
  http://autografy-adriana-arka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje! :)
  Zapraszam do mnie! :)
  http://autografykacpraa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje :)
  Co do pytania to również w tym samym czasie jak i Ty zacząłem oglądać skoki :)

  OdpowiedzUsuń

W komentarzu pozostaw coś więcej niż tylko gratulacje i linka do swojej strony.