2016-12-31

Puchar Świata w skokach narciarskich - Zakopane 2017

Na koniec 2016 roku postanowiłem umieścić wyjątkowy wpis - nie będzie on o autografach, czy też o około-autografowych tematach - tylko o jednej z najważniejszych imprez w świecie sportów zimowych w naszym kraju.
Mówiąc najoględniej - po raz pierwszy od dłuższego czasu (ściślej mówiąc - od sierpnia 2009) udaję się na zawody skoków narciarskich. Z powodu braku czasu, będzie to tylko jeden konkurs, drużynowy, który odbędzie się 21 stycznia 2017 w Zakopanem. Będę dopingować naszych zawodników w sektorze C, tak więc gdyby ktoś chciał dołączyć, to bardzo proszę :) Jeśli uda mi się zebrać odpowiedni materiał zdjęciowy, to być może pojawi się jakaś relacja z zawodów.

Krótko podsumowując rok 2016 - a był on w historii bloga najlepszy - tylko w tym roku zanotował ponad 45 tysięcy odsłon, pojawiło się 115 postów, w tym kolejne autografy oznaczone numerami od 141 do 215. Szkoda, że nie udało się przekroczyć bariery 100000 wyświetleń, jednak mam nadzieję, że na początku 2017 roku ta granica pęknie. No i zapraszam do tłumnego odwiedzania bloga w nadchodzącym roku - będą oczywiście autografy, być może jakieś pojedyncze relacje również się przytrafią, ale także mam pomysł na krótką serię dotyczącą spraw pośrednio związanych z autografami - czyli do kogo lepiej nie pisać próśb. Będzie również nawiązanie do jednego z odcinka serii "Robią nas w konia", gdyż niedawno otrzymałem ciekawą odpowiedź na mój list. Ale o tym... w przyszłym roku.

3 komentarze:

 1. Serdecznie gratuluję dobrych wyników na blogu, a także pasji do skoków narciarskich

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję wyników na blogu!
  http://autografymartynyautografy.blogspot.com/2016/12/moda-nadzieja-czeskich-skokow-czyli.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję wyników bloga.
  https://www.facebook.com/SporcieW/

  OdpowiedzUsuń

W komentarzu pozostaw coś więcej niż tylko gratulacje i linka do swojej strony.