2017-01-04

16b. Dawid Kubacki

I oto mamy 2017 rok, mamy również mnóstwo emocji związanych z Turniejem Czterech Skoczni. O ile noworoczne zmagania przebiegały bez przeszkód, o tyle dzisiejszy konkurs w Innsbrucku przybrał dość... nieoczekiwany obrót. Zgłoszonych 48 zawodników, jeden z nich mimo że miał zielone światło to decyzją trenera został wycofany z belki. Na podium między innymi Johannson i Klimow, raczej za sprawą przypadku niż umiejętności. Polacy nie zawiedli, szczególne brawa dla Kamila Stocha, który pomimo upadku w serii próbnej i słabych warunków oddał dobry skok. Jednocześnie nasza reprezentacja objęła prowadzenie w Pucharze Narodów. Stoch niestety stracił tytuł lidera TCS, za to Żyła awansował na 4. lokatę. Piątkowy konkurs zapowiada się arcyporywająco.

Wracając do autografów - oto kolejny w mojej kolekcji podpis Dawida Kubackiego. Dzisiaj zajął dobre, 17. miejsce, w klasyfikacji TCS jest oczko wyżej, a w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata - tak jak w dzisiejszych zawodach, czyli plasuje się na 17. lokacie. Ten sezon Dawid ma dobry - wreszcie oddaje w zawodach dwa równe i dalekie skoki, w poprzednich odsłonach PŚ rzadko udawała mu się ta sztuka. Przez cały sezon prezentuje równy poziom, na miarę drugiej dziesiątki.

Przód kartki, jaką otrzymałem jest identyczny z inną kartką z podpisem Dawida, natomiast tył się różni, dlatego też nie przeznaczam jej na wymianę.


Poprzednie podpisy można obejrzeć tutaj i tutaj.

4 komentarze:

  1. Gratulacje :) Zapraszam do mnie: http://grafkamil.blogspot.com/2017/01/163-wojciech-smarzowski.html

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratulacje :) Zapraszam do siebie: http://mariuautografy.blogspot.com/2017/01/artur-jedrzejczyk.html

    OdpowiedzUsuń

W komentarzu pozostaw coś więcej niż tylko gratulacje i linka do swojej strony.