2014-05-23

38. Bernhard Gruber

Witam wszystkich Czytelników po nieco dłuższej przerwie niż dotychczas. W ostatnim tygodniu nie miałem za bardzo czasu na bloga i autografy, jednak przyszedł weekend i wygospodarowałem chwil kilka, by przelać te parę zdań do komputera.
Wracając do tematyki autografów, autografy Atsuko Tanaki i Aleksieja Połtoranina cieszyły się dużą popularnością. Wszystkie jednakowe autografy tych sportowców wymieniłem z innymi kolekcjonerami. Rozpoczynam serię wpisów poświęconych autografom, które otrzymałem z wymiany.
Pierwszym wpisem z tej serii jest autograf Bernharda Grubera. Otrzymałem go od Rafała i z tego miejsca chciałbym mu jeszcze raz podziękować za wymianę. Jest to pierwszy autograf w mojej kolekcji od kombinatora norweskiego.
Bernhard Gruber to utytułowany austriacki kombinator norweski, trzykrotny medalista Igrzysk Olimpijskich, czterokrotny medalista Mistrzostw Świata. Podczas Igrzysk w Soczi dwa razy zdobył brązowy medal. Klasyfikację generalną PŚ w sezonie 2013/14 ukończył na 16. miejscu. Autograf wygląda tak:


12 komentarzy:

W komentarzu pozostaw coś więcej niż tylko gratulacje i linka do swojej strony.