2017-06-10

2e. Kamil Stoch

Przedstawiam kolejne dwa autografy Kamila Stocha w mojej kolekcji - w swoich zbiorach mam ich najwięcej od pojedynczego zawodnika, to już kolejno siódmy i ósmy podpis. Osiągnięcia naszego Mistrza każdy zna, wspomnę tylko o sukcesach z ostatniego sezonu: zwycięstwo w Turnieju Czterech Skoczni, drugie miejsce w pierwszej edycji turnieju Raw Air, drugie miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata, a także tytuł drużynowego Mistrza Świata z Lahti razem z Piotrem Żyłą, Dawidem Kubackim i Maciejem Kotem. W klasyfikacji lotów zajął miejsce na najniższym stopniu podium.
Wczoraj miała miejsce uroczystość, w trakcie której Kamil Stoch otrzymał tytuł honorowego obywatela miasta Proszowice. Niestety, ze względu na inne obowiązki nie udałem się do tego niewielkiego małopolskiego miasteczka, choć miałem jak najbardziej to na uwadze. A szkoda, gdyż dla fanów skoków narciarskich była to świetna okazja do spotkania na żywo naszych wspaniałych Reprezentantów - wydarzenie to uświetnili swoją obecnością także Dawid Kubacki, Stefan Hula, Krzysztof Miętus, Grzegorz Sobczyk, Zbigniew Klimowski i Kacper Skrobot. Ale co się odwlecze, to nie uciecze - zawody w Wiśle już za nieco ponad miesiąc, na których będę także ja :) Autografy natomiast prezentują się nadzwyczaj okazale:

W ostatniej przesyłce od Eve-Nementów pojawiła się również ulotka zachęcająca do zaopatrywania się w oficjalnym sklepie Kamila Stocha. Jak dla mnie - świetna kartka do podpisu przez podwójnego Mistrza Olimpijskiego.

Poprzednie notki z autografami Kamila Stocha: pierwsze dwa, trzeci, czwarty, piąty i szósty.

6 komentarzy:

 1. Gratuluję :) Również posiadam autograf Kamila Stocha może kiedyś wstawię a dzisiaj zapraszam Cię na autograf Łukasza Kruczka.
  http://autografyjr.blogspot.com/2017/06/ukasz-kruczek.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratki! Ja również mam jego grafów najwięcej i też jest ich 8 :D Mam oczywiście w zanadrzu zdobycie wszystkich jego kart, choć wiem, że jest to już niemal niemożliwe ;)
  Też myślałam nad wyjazdem do Proszowic, jednak finanse ostatnio mam bardzo ograniczone. Myślę jednak, że za rok pojawię się tam :) Również będę na LGP ;)
  Zapraszam na nowy post: https://autografyzuzy.blogspot.com/2017/06/24-andrzej-stekaa.html ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję ;)

  http://norbi10.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje, super autografy;) Zapraszam do mnie:
  http://autografysisi.blogspot.nl/2017/06/11-robert-lewandowski.html

  OdpowiedzUsuń

W komentarzu pozostaw coś więcej niż tylko gratulacje i linka do swojej strony.