2017-04-18

233. Elena Curtoni

Druga odsłona Tego pana nie obsługujemy! pobiła popularnością pierwszą część - w dniu premiery blog zanotował 1146 odsłon - drugi najlepszy wynik w historii! Cieszę się, że ta seria wywołała dość pozytywny odzew ze strony Czytelników, dzięki czemu będziemy świadomi, że pisząc prośbę o autograf do niektórych osób, niekoniecznie możemy doczekać się odpowiedzi.

Tymczasem przedstawię sukces, a nie porażkę w zdobywaniu podpisów - tym razem to autograf Eleny Curtoni, włoskiej narciarki alpejskiej, ostatni z serii podpisów od Milka Ski Stars. Jako juniorka dwukrotnie zdobyła medal MŚJ: brąz w kombinacji w 2009 oraz złoto w 2011 w supergigancie. Kariera seniorska rozwija się pomału, ale progres jest widoczny: Ostatni sezon 2016/2017 był najlepszy w jej karierze, zajęła 17. miejsce. Na podium zawodów PŚ stanęła 3 razy: raz była druga i dwa razy trzecia.


7 komentarzy:

 1. Gratuluję podpisu ;) Twoje posty mega się dobrze czyta i co najważniejsze są mega przydatne i praktyczne. Widać, że włożyłeś w ich napisanie sporo pracy, więc ich popularność nie dziwi :) Zapraszam na nowy post: https://autografyzuzy.blogspot.com/2017/04/14-krzysztof-biegun.html ;))

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję!

  http://ski-jumping-my-life.blogspot.com/2017/04/wywiad-z-kolekcjonerami-czi.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję ;)
  http://norbi10.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje!
  http://autografymartynyautografy.blogspot.com/2017/04/to-swietny-sport-gdzie-mozesz-latac.html

  OdpowiedzUsuń

W komentarzu pozostaw coś więcej niż tylko gratulacje i linka do swojej strony.