2015-07-23

108. Juliane Seyfarth

Witam wszystkich Czytelników po nieco dłuższej przerwie niż to było zazwyczaj. Trzydniowa częstotliwość nie została zachowa ze względu na praktyki studenckie, które niedawno podjąłem. Z tego powodu również nie będzie mnie ani na LGP w Wiśle, ani w Zakopanem, nad czym nieco boleję. Prawdopodobnie posty będą pojawiać się rzadziej niż do tej pory miało to miejsce.

Przechodząc jednak do sedna sprawy: Przedstawiam autografy Juliane Seyfarth, niemieckiej skoczkini narciarskiej, uczestniczki tegorocznych Mistrzostw Świata w Falun, w czasie których zajęła 14. miejsce. W klasyfikacji generalnej PŚ uplasowała się dwa oczka niżej. Przez cały sezon przejawiała przebłyski wyskiej dyspozycji, dwa razy zajęła piąte miejsce w zawodach PŚ - raz w Ljubnie i raz w Rasnovie. To również pierwsza, historyczna Mistrzyni Świata Juniorek z 2006 roku. Od Juliane otrzymałem dwa autografy, które wyglądają tak:


Prawy autograf przeznaczam na wymianę. Zapraszam również do zapoznania się z innymi autografami na wymianę - ostatnio trochę ich przybyło. W razie pytań proszę śmiało pisać maila, odpowiem najszybciej jak się da.

10 komentarzy:

 1. Gratulacje :)
  http://autografy-adriana-arka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulację :)
  Zapraszam do mnie: http://autografymarty2000.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję. :)
  Zapraszam na konkurs. :)
  http://evelinololove.blogspot.com/2015/07/sportowa-odsona.html

  OdpowiedzUsuń

W komentarzu pozostaw coś więcej niż tylko gratulacje i linka do swojej strony.