2015-07-29

110. Bartłomiej Kłusek

LGP w Wiśle coraz bliżej - z pewnością wielu Czytelników osobiście będzie uczestniczyło w tym wielkim święcie skoków narciarskich. Jak już wspomniałem - mnie tam nie będzie, jednak jak najbardziej będę śledził zawody w telewizji.
Dziś zaprezentuję autograf z wymiany - oto podpis Bartłomieja Kłuska, młodego polskiego skoczka narciarskiego. Niestety, do tej pory nie zdołał ani razu zakwalifikować się do czołowej trzydziestki zawodów Pucharu Świata. Ma jednak w swoim dorobku dwa medale MŚ Juniorów - oba srebrne i oba zdobyte w drużynie, w latach 2012 i 2013. Zdobył także złoto podczas zawodów drużynowych na Uniwersjadzie w 2013 roku. Autograf wygląda tak:

Autograf ten dostałem w drodze wymiany z Marcinem, który został zaproszony do telewizji i dziś wystąpił w programie Pytanie na Śniadanie w TVP2. Temat nietrudno zgadnąć - mowa oczywiście o kolekcjonowaniu autografów. Gdyby ktoś chciał zobaczyć cały materiał, dostępny jest on pod tym adresem.

A już na koniec - wszystkim tym, którzy się wybierają na weekend do Wisły (na pewno jest Was całkiem sporo!) życzę wspaniałej zabawy na trybunach, mnóstwa udanych spotkań z zawodnikami no i oczywiście - wielu autografów!

7 komentarzy:

W komentarzu pozostaw coś więcej niż tylko gratulacje i linka do swojej strony.