2015-07-26

109. Katja Višnar

Dziś - autograf sportsmenki, który prawdopodobnie większość z Was posiada w swoich zbiorach. Mowa tu o Katji Višnar, słoweńskiej biegaczce narciarskiej. Łatwość zdobycia tego autografu powoduje, że można ją nazwać prawdziwą Emmą wśród autografów sportowców zimowych.
Wracając do samej zawodniczki - od sezonu 2010/2011 w klasyfikacji generalnej PŚ plasuje się w trzeciej lub czwartej dziesiątce. Najlepiej poradziła sobie w sezonie 2013/2014, gdy zajęła 22. miejsce w klasyfikacji generalnej - w ostatnim sezonie uplasowała się trzy oczka niżej. Z sukcesów warto wspomnieć o trzech podiach w zawodach PŚ - za każdym razem było to drugie miejsce w sprincie. W MŚ uczestniczy od 2007 roku, w IO od 2010, jednak podczas tych imprez nie odniosła żadnego sukcesu wartego odnotowania. Doskonale znana każdemu kartka z Fischera wygląda tak:


Kilka słów na temat bloga - wczoraj pojawiła się nowa strona, poświęcona niepodpisanym kartkom. Gdyby ktoś chciał wymienić się, niech czym prędzej pisze do mnie maila. Wymieniam się tylko na podpisane kartki sportowców zimowych. Ustanowiłem przelicznik 10 niepodpisanych kartek = 1 podpisana kartka.

10 komentarzy:

 1. Gratuluję :)))))
  http://autografymoje.blogspot.com/ Zapraszam

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję!!
  Zapraszam do mnie:
  http://autografydawida.blogspot.com/2015/07/adam-kszczot.html

  OdpowiedzUsuń
 3. gratuluję ,też mam ten autograf.masz swietnego bloga i niesamowicie dużo autografow.proszę dodaj mnie do odwiedzanych odwdzięczę się.moj blog http://autografypipapuska.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

W komentarzu pozostaw coś więcej niż tylko gratulacje i linka do swojej strony.