2016-01-03

Z2. Luiza Złotkowska, Katarzyna Woźniak, Katarzyna Bachleda-Curuś

I tak oto nastał 2016 rok, mam szczerą nadzieję, że wraz z nowym rokiem forma naszych zawodników choć trochę podskoczy do góry - niestety, magiczny Engelberg tym razem nie dodał naszym skoczkom skrzydeł, może dziś Innsbruck przyniesie choć niewielką poprawę? Tego właśnie życzę naszym skoczkom.

Tymczasem na blogu kontynuuję serię zbiorczych podpisów, dziś autografy naszych panczenistek, które zdobyły brązowy medal w Vancouver w 2010 roku - Luizy Złotkowskiej, Katarzyny Woźniak i Katarzyny Bachledy-Curuś.

Luiza Złotkowska, prócz wspomnianego brązu zdobyła srebro w drużynie podczas IO w Soczi 4 lata później. Jej autografy już pojawiały się na moim blogu, można je obejrzeć tutaj i tutaj. Katarzyna Woźniak również jest podwójną medalistką Igrzysk Olimpijskich, również zdobyła srebro w Soczi, tak samo jak Katarzyna Bachleda-Curuś (w chwili zdobycia brązu w Vancouver nosiła panieńskie nazwisko Wójcicka). Zastanawia mnie jednak tajemniczy podpis na dole kartki - długo szukałem, do kogo może on należeć, jednak do żadnych konstruktywnych wniosków nie doszedłem. Za wszelkie podpowiedzi i wskazówki czy to w komentarzach, czy wysłane na maila będę wdzięczny. Dodam jeszcze, że kartkę otrzymałem od Polskiego Związku Łyżwiarstwa Szybkiego.


14 komentarzy:

 1. Gratuluję :)
  http://autografy-dawida123.blogspot.com/2016/01/43-peter-prevc.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulujemy! :)

  http://siwat-agrafek.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne podpisy :) Gratuluję! :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje :D
  http://skokinarciarskie98.blogspot.com/2016/01/16-andreas-wank.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje :)

  //dosiazbiera.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. http://autografypatrykaikingi.blogspot.com/2016/01/magorzata-rozenek-osobiscie.html

  Zapraszam, dziś na blogu autograf od Małgosi Rozenek :).

  OdpowiedzUsuń

W komentarzu pozostaw coś więcej niż tylko gratulacje i linka do swojej strony.