2014-01-26

14. Eva Logar

Mijający weekend upłynął pod iście słoweńskim znakiem. W Sapporo - trójka Słoweńców na podium w niedzielę, w sobotę zwycięstwo Prevca. Natomiast w dobrze znanej Planicy, na nieco mniej znanej Średniej Velikance rywalizowały panie. Cieszy powrót Anji Tepeš, chociaż nie jest jeszcze w optymalnej dyspozycji. Daniela Irascho-Stolz nareszcie przełamała hegemonię Sary Takanashi, przez co kolejne konkursy (a zwłaszcza te w Soczi) zapowiadają się o wiele ciekawiej. 
Prezentowane autografy otrzymałem od zgoła innej osoby, mianowicie od Evy Logar, Słowenki nominowanej do olimpijskiej kadry w Soczi. W Planicy spisała się całkiem przyzwoicie, zajmując 6. i 14. pozycje. Od Evy otrzymałem aż trzy autografy, z czego dwie na kartkach promujących ubiegłoroczne zawody w Ljubnie. Autografy zdobyłem poprzez napisanie prośby na adres Evy, który otrzymałem od niej na Facebooku. Prezentują się one tak:
Uruchomiłem także panel kontaktowy. W razie jakichkolwiek pytań, proszę pisać na adres, który się znajduje w prawym górnym bloga.


9 komentarzy:

W komentarzu pozostaw coś więcej niż tylko gratulacje i linka do swojej strony.