2017-03-07

223. Michaela Kirchgasser

I oto mamy - polska drużyna skoczków narciarskich zdobyła tytuł Mistrzów Świata! Piękny konkurs, zwycięstwo ponad wszelką wątpliwość - tego wszystkiego byliśmy świadkami w sobotę. Przed nami nowość w kalendarzu w postaci turnieju Raw Air. Czy skoczkowie podołają temu maratonowi? Czas pokaże, choć na pewno już mocno odczuwają trudny tego sezonu, w końcu od jego rozpoczęcia minęło blisko 3,5 miesiąca.
Tymczasem przestawiam autograf Michaeli Kirchgasser, austriackiej narciarki alpejskiej. Ma na koncie już sporo sukcesów, głównie na Mistrzostwach Świata: 7 medali mówią same za siebie (trzy złota, wszystkie w drużynie, dwa srebra i dwa brązy, oba indywidualnie w superkombinacji, z czego jeden zdobyty w tym roku, w Sankt Moritz). W 2006 roku wystąpiła na igrzyskach olimpijskich w Turynie, gdzie była piata w slalomie i szósta w kombinacji. Cztery lata później, podczas igrzysk w Vancouver, jej najlepszym wynikiem było dziewiąte miejsce w superkombinacji. Brała również udział w igrzyskach olimpijskich w Soczi w 2014 roku, zajmując siódme miejsce w superkombinacji i dwunaste w gigancie. W Pucharze Świata 17 razy stała na podium - 3 zwycięstwa, 6 drugich i 8 trzecich miejsc.


7 komentarzy:

 1. Gratulacje :) Zapraszam do mnie: http://grafkamil.blogspot.com/2017/03/181-dorota-slezak.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję!
  Wpadnij do mnie! :
  http://jamesautographs.blogspot.com/2017/03/246-ondrej-duda.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję :)
  http://autografy-dawida123.blogspot.com/2017/03/68-barbara-kurdej-szatan.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję, świetny i cenny podpis! Lubię tą serię kartek z Milki :) http://morethanskijumping.blogspot.com/2017/03/30-frantisek-holik.html

  OdpowiedzUsuń
 5. grattulacje :)
  http://autografymartynyautografy.blogspot.com/2017/03/zwyciezca-klasyfikacji-generalnej-fis.html

  OdpowiedzUsuń

W komentarzu pozostaw coś więcej niż tylko gratulacje i linka do swojej strony.