2017-03-03

222. Tina Weirather

Ależ to był piękny konkurs! Wczoraj Piotr Żyła zajął trzecie miejsce w konkursie indywidualnym na MŚ w Lahti. Skok z drugiej serii - prawdziwy majstersztyk! Do tej pory zawsze uśmiechnięty i roześmiany Wiewiór zupełnie stracił mowę i orientację w terenie, a nawet uronił kilka łez szczęścia. Jutrzejszy konkurs drużynowy zapowiada się nadzwyczaj emocjonująco - w obu konkursach indywidualnych mieliśmy najrówniej skaczących zawodników, co jest świetnym prognostykiem przed ostatnim konkursem skoków podczas fińskiego czempionatu.

Wracając do autografu - oto autograf Tiny Weirather, sportsmenki uprawiającej narciarstwo alpejskie. Kraj, który reprezentuje, jest dość nietypowy, bo choć europejski, to liczy on sobie niespełna 38 tysięcy mieszkańców - mowa tu o Liechtensteinie. W niedawnych MŚ w tej dyscyplinie, które się odbyły w Sankt Moritz, zdobyła srebrny medal w supergigancie. Ostatni sezon 2015/2016 zakończyła tuż za podium, na 4. miejscu. W Pucharze Świata 30 razy stawała na podium, z czego 6 zawodów wygrała. W chwili obecnej w PŚ zajmuje 6. miejsce.


10 komentarzy:

 1. Gratki ! :)
  http://jackautographspl.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje!
  http://autografymartynyautografy.blogspot.com/2017/03/62-andreas-wank-2-plastron.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję ;)
  Nowy post: http://autografymarty2000.blogspot.com/2017/03/patrycja-markowska.html#comment-form

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje, było pięknie, jestem taka szczęśliwa :D , w końcu jesteśmy potęgą, szkoda że narciarstwo alpejskie prawie nie istnieje w naszym kraju,bo jest to bardzo widowiskowa i ciekawa dyscyplina, ale wiadomo czyja to zasługa :) Zapraszam na nowy post ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje! Super live wczoraj :) Oglądałam do końca z niecierpliwością czekam na kolejny! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję!
  Wpadnij do mnie koniecznie! :
  http://jamesautographs.blogspot.com/2017/03/245-kasper-hamalainen.html

  OdpowiedzUsuń

W komentarzu pozostaw coś więcej niż tylko gratulacje i linka do swojej strony.