2017-03-14

225. Domen Prevc

Dzisiaj autograf od prawdziwej rewelacji kończącego się sezonu 2016/2017 - Domena Prevca, słoweńskiego skoczka narciarskiego. Pojawił się sezon wcześniej w kilku konkursach i już wtedy spisywał się bardzo dobrze - dwa podia zawodów PŚ w debiutanckim sezonie zdarza się tylko nielicznym. W tym sezonie, do Turnieju Czterech Skoczni dzielił i rządził - na 7 zawodów indywidualnych 4 z nich wygrał. Potem zdarzały mu się gorsze występy, jednak często meldował się w czołowej "10". Spadek po równi pochyłej nastąpił wraz z azjatyckimi zawodami, a szczyt przypadł na MŚ w Lahti, kiedy to trener Goran Janus zdecydował o wycofaniu młodego Prevca po zawodach na normalnym obiekcie. W sumie nie ma co się dziwić: urodzony w 1999 roku, który z powodzeniem mógłby rywalizować w juniorskim gronie Słoweniec po prostu nie wytrzymuje trudów sezonu. A ten jest wyjątkowo bezlitosny: trwa właśnie Raw Air, pionierska impreza, w trakcie której należy oddać 16 punktowanych skoków na przestrzeni 10 dni. Mam nadzieję, że ten sezon będzie dobrą lekcją wytrzymałości dla Domena i w kolejnym sezonie wróci z ustabilizowaną formą.
Szkoda, że Domen podpisał się czarnym mazakiem na ciemniejszej części karty, przez to podpis jest słabo widoczny. Niemniej jednak, nowe karty od Slatnara prezentują się bardzo ładnie.
11 komentarzy:

 1. W pierwszym momencie po wyjęciu karty z koperty myślałam, że jest niepodpisana, ale z bliska już go widać :-)
  Gratulacje :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję!
  http://jamesautographs.blogspot.com/2017/03/252-radosaw-cierzniak.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje! Ja posiadam podpis Domena na karcie od Saloni Pohištva Prevc. Ta karta jest fantastyczna tylko szkoda, że podpis jest tak mało widoczny, ale najważniejsze, że jest. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie jest źle, widać podpis, a na żywo pewnie jeszcze lepiej. :) Gratuluję! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratki, mnie również podobają się te karty, Janus wg mnie jest szalony, chce wykończyć tych młodych skoczków... Zapraszam na nowy post: http://autografyzuzy.blogspot.com/2017/03/9-daniel-huber.html

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratki ! ;)
  http://jackautographspl.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję ;)

  http://norbi10.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. A gdzie napisałaś, żeby zdobyć ten autograf?

  OdpowiedzUsuń

W komentarzu pozostaw coś więcej niż tylko gratulacje i linka do swojej strony.