Dziś gratka dla fanów narciarstwa szybkiego - oto autograf od srebrnej medalistki z Soczi, Natalii Czerwonki. Medal zdobyła wraz z Luizą Złotkowską, Katarzyną Woźniak i Katarzyną Bachledą-Curuś na dystansie 2,4 km. Jest również dwukrotną medalistą Mistrzostw Świata w narciarstwie szybkim.
Niestety, sympatyczna panczenistka 4 sierpnia uległa poważnemu wypadkowi. Trzymam kciuki za jej szybki powrót do zdrowia!
11 sierpnia 2014
8 sierpnia 2014
7a. Jessica Jerome
Po raz drugi gości u mnie amerykańska skoczkini narciarska, Jessica Jerome. Aby zobaczyć pierwszy wpis (ile to już czasu minęło... ;)) można wejść w ten link. Dodam tylko, że na igrzyskach zajęła 10. miejsce i na tym samym miejscu uplasowała się w klasyfikacji generalnej PŚ ostatniego sezonu. Autograf jest z wymiany z Aleksandrą, chciałbym jej jeszcze raz bardzo podziękować za wymianę. Wygląda on tak:
Subskrybuj:
Posty (Atom)