18 września 2019

2j. Kamil Stoch

Przedstawiam trzeci podpis zdobyty w Wiśle, złożony przez Kamila Stocha. Przy okazji publikuję kolejne dwa autografy, zdobyte w tak zwanym międzyczasie. O osiągnięciach zębianina już nie raz (i nie dwa) razy pisałem, dlatego uzupełnię je tylko o wyniki z zeszłego sezonu: 1288 punktów dało trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej. W kuriozalnym i absurdalnym konkursie na normalnym obiekcie w Seefeld podczas Mistrzostw Świata zdobył srebrny medal. Wygrał dwa konkursy, trzy razy był drugi i cztery razy trzeci. Turniej Czterech Skoczni ukończył na 6. lokacie w Raw Air był dziewiąty. Brał udział w dwóch konkursach tegorocznego Letniego Grand Prix: w Wiśle zajął 19. miejsce, a w Zakopanem okazał się najlepszy. W chwili obecnej posiadam już 21 autografów tego wybitnego sportowca.